Szkło zbrojone

Szkło zbrojone

Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną szkła zbrojonego. U nas możesz sprawdzić online i zamówić szkło zbrojone na wymiar. Szkło zbrojone stosujemy na świetliki w halach przemysłowych, jako dekoracje w industrialnych wnętrzach czy jako szkło bezpieczne o zwiększonej wytrzymałości. Szkło to posiada wtopioną metalową siatkę o kwadratowych oczkach o boku 12,7 mm. Siatka ta zwiększa wytrzymałość szkła i utrudnia sforsowanie.

U nas zyskują Państwo:

  • Produkt docięty co do mm lub co do złotówki
  • Szybki czas realizacji zamówienia
  • Możliwością odbioru osobistego
  • Możliwość odbioru osobistego/dowozu na terenie miasta

Charakterystycznym elementem nowoczesnego budownictwa są przeszklone tarasy, szklane ścianki, daszki, balustrady, windy czy duże okna balkonowe. Aby nie stanowić niebezpieczeństwa dla mieszkańców, ani okazji dla włamywaczy, elementy te, poza estetycznym wyglądem, powinna charakteryzować również duża wytrzymałość na uszkodzenia, ogień lub obciążenie spowodowane śniegiem i deszczem. W takich przypadkach idealnie sprawdza się szkło zbrojone - kolejny obok szyby laminowanej rodzaj bezpiecznego szkła.

Wewnątrz szkła zbrojonego znajduje się wtopiona stalowa siatka, o kwadratowych oczkach wielkości ok. 13 mm, dzięki której, w przypadku pęknięcia szyby, szkło nie rozpryskuje się na drobne kawałki. Fakt ten ma ogromne znaczenie w wypadku próby włamania, silnego wiatru lub deszczu, bądź nadmiernego obciążenia, spowodowanego zalegającym zimą śniegiem.

Poza tym, że szkło zbrojone zapewnia bezpieczeństwo, jest też oryginalną szybą dekoracyjną, o surowym, industrialnym charakterze. Cechy charakterystyczne Po kliknięciu przycisku "Oblicz cene" zostaniemy przeniesieni do konfiguratora pozwalającego na: szkło o dużej wytrzymałości, odporne na uszkodzenia bezpieczne – w przypadku pęknięcia szyby nie grozi nam okaleczenie łatwy montaż

Tniemy na wymiar

Celem naszej firmy jest jak najlepsze dostosowanie produktu do Państwa indywidualnych potrzeb, dlatego na życzenia klienta przytniemy szkło do dowolnego wymiaru i kształtu. Istnieje także możliwość umieszczenia między taflami folii w dowolnym kolorze, z dowolnym wzornictwem. Jeżeli nie są Państwo pewni jak osiągnąć wymarzony efekt, zachęcamy do kontaktu – nasi eksperci podpowiedzą Wam jak uzyskać oczekiwany rezultat! Strona twojszklarz.pl gwarantuje Państwu: atrakcyjne ceny szybki czas realizacji zamówienia bezpieczną dostawę produkty najwyższej jakości, dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb

Cechy charakterystyczne:

  • szkło przeźroczyste
  • pozbawione zniekształceń
  • bezbarwne o lekko zielonkawym odcieniu

1. Odbiór osobisty - jest to najbardziej opłacalna forma pozwalająca uniknąć kosztów opakowania i transportu. Odbierając szkło pracownicy zakładu zabezpieczą go solidnie w twoim pojeździe, co pozwoli pewnie przetransportować go w pożądane miejsce. Za nim wybirzemy tą formę prosze zapoznać się gdzie leżą nasze zakłady względem Państwa lokalizacji mapa punktów odbioru.


2. Dowóz przez zakład szklarski na terenie miasta - jest to najbezpieczniejsza forma doręczenia szkła, zalecana przede wszystkim wtedy gdy zamawiamy duże arkusze szkła lub wiele formatek na raz. Za nim zdecydujemy się na ten wariant proszę upewnić się czy w Państwa mieście znajduje się nasz punkt mapa punktów dostawy.

 

Sposób dostawy Koszt dostawy
Odbiór osobisty 0.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Bytomia 89.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Chorzowa 89.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Dąbrowy Górniczej 89.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Gdańska 25.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Gdyni 25.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Gliwic 89.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Katowic 89.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Łodzi 65.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Krakowa 75.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Piekar Śląskich 89.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Poznania 89.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Rudy Śląskiej 89.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Rzeszowa 35.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Siemianowic Śląskich 89.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Sopotu 25.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Sosnowca 89.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Tarnowskich Gór 89.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Warszawy 123.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Zabrza 89.00 zł

 

Odbieraj szkło osobiście redukując maksymalnie cenę

Twójszklarz.pl jest to serwis który pozwala na odbiór szkła w wielu punktach na terenie całego kraju, dzięki czemu możemy zminimalizować koszty zakupu. Sprawdź na naszej mapie punktów odbioru czy w twojej okolicy znajduje się zakład szklarski, w którym po niespełna kilkunastu godzinach będziesz mógł odebrać gotowe przetworzone szkło.